Yükleniyor

Kariyer

Kariyer

Amacımız : Maksimum fayda için, kaliteyi geliştiren süreç ve sistemlerle kişisel performans ve takım performansı ile yönetim sistemini geliştirmek.

Image

Hızla gelişen inşaat sektöründe İnsan Kaynakları’na verdiği önemle farkını ortaya koyan Eyüpoğulları İnşaat, çalışanları ve nitelikli işgücü için tercih edilen kurum olma konumunu daha da pekiştirmeyi amaç edinmiştir. Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli, işini kendisine meslek edinmiş ve motive olmuş çalışanlarla ulaşılacağına inanan Eyüpoğulları İnşaat, en önemli iç kaynağı olan çalışanların desteğine ve üretkenliğine güvenmektedir.

Eyüpoğulları İnşaat’ın başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları politikası, kaliteli insan gücü alımını gerçekleştirmek ve bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak hedeflerine yönelmiştir. Şirket, çalışanlarına eğitim olanakları sunarak, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak, üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefle İnsan Kaynakları yönetimi, çalışanların meslek eğitimine özel bir önem vererek çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Eyüpoğulları İnşaat, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.