Yükleniyor

Kurumsal

1967 Yılından Bugüne Kaliteli, Güvenli, Huzur Dolu Yuvalar Kuruyoruz.

Image
Yön.Krl.Başkanı (Kurucu Üye)    Selami Eyüpoğulları

Eyüpoğulları İnşaat 1967 yılından bugüne Selami Eyüpoğulları önderliğinde sayısız projeye imza atmış, günümüzde de kentsel dönüşüm kapsamında Bayrampaşa'nın çehresini değiştirmiş, Bayrampaşalılara kalitesini ve güvenirliğini ispat etmiş köklü bir firmadır.
Başından beri Selami Eyüpoğulları'nın bayrağı taşıdığı, Eyüpoğulları İnşaat 1992 yılında kurumsallığa adım atarak şirket profilini her daim genç ve dinamil tutmayı başarmıştır. Günümüzde Selami Eyüpoğulları nın oğulları Ensar Eyüpoğulları, Enis Mustafa Eyüpoğulları ve Bilal Melik Eyüpoğulları ile birlikte aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Geçmişten gelen tecrübe ve birikimin yanı sıra çağının verdiği modern anlayışıda harmanlayarak sıradışı tasarımlar ve yaşınılası alanlar oluşturma konusunda gün geçtikçe ülkesine vede sektörüne değer katarak inşaat sektöründeki çalışmalarına devam etmektedir.

Amacımız: İnsan yaşamına önem vererek sağlam, Yaratıcı,ferah iç dizaynın tümüyle müşterilerinin zevklerine uygun renk ve desen şeçeneklerini binada uyguluyarak kaliteli daireleri müşterilerimize uygun fiyatlarla alımına sunmaktır.


Eyüpoğulları Kalitesini Üreten, Yenilikçi, Girişken Uzman Kadromuz...

Kadromuz

Image

Ensar EYÜPOĞULLARI

Yönetim kurulu Bşk.Yrd.
Image

E. Mustafa EYÜPOĞULLARI

Yönetim Kurulu üyesi
Genel MüdürImage

BİLAL MELİK EYÜPOĞULLARI

Yönetim Kurulu Üyesi
Müşteri ilişkiler Müdürü


Image

Mete Çetİnkaya

Muhasebe Müdürü


Image

Rıdvan Aksoy

Demirkapı cad. Şube Müdürü
Image

Berrİn Tunca

Atışalan Cad. Şube Müdürü


Image

Alper Dİnç

Operasyon Yönetmeni